Lavanta Tarlaları, Salda Gölü,Pamukkale, Çeşme, Alaçatı, Ilıca Yüzme Turu

Lavanta Tarlaları & Salda Gölü & Burdur Gölü & Pamukkale & Kuyucak Köyü & Çeşme & Alaçatı & Ilıca

Arkadaşlarınızla Paylaşın

LAVANTA TARLALARI & SALDA GÖLÜ & PAMUKKALE & ÇEŞME TURU

Lavanta Tarlaları & Salda Gölü & Burdur Gölü & Kuyucak Köyü & Pamukkale & Çeşme Alaçatı & Ilıca


1. Gün | İstanbul, Lavanta Tarlaları

21:00 -  İncirli Doğtaş Mobilya Önü

21:30 -  Mecidiyeköy Mado Önü

22:00 -  Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

22:15 -  Kartal Köprüsü Altı

22:30 -  Çayırova Mc’Donalds

23:00 -  İzmit Halkevi Önü

 

Misafirlerimizin katılımı ile  hareket ediyoruz.  Isparta Lavanta Tarlaları ve Salda Gölü Turumuza başlıyoruz. Isparta Dünya’ nın en büyük gül yağı üreticisi ve lavanta tarlalarına sahip bölge olarak anılmaktadır. Büyüleyici bir yolculuk bizleri bekliyor. Yaklaşık 8 saat sürecek olan yolculuğumuzu rehberlerimiz eşliğine keyifle geçiriyoruz.

2. Gün | Lavanta Tarlaları, Kuyucak Köyü, Salda Gölü, Burdur Gölü,Pamukkale,Hierapolis

Keyifli geçen gece yolculuğumuz sonrasında eşsiz bir görüntüye tanık olmak için lavanta tarlalarının bulunduğu Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyü'ne ulaşıyoruz. Kuyucak Köyü'nde bulunan kerpiç evleri gördükten sonra lavanta tarlaları içerisinde muhteşem fotoğraflar çekebilme imkanı buluyoruz. Lavanta tarlasında çalışanları izleyerek, hasadın inceliklerini öğreniyor ve sonrasında lavanta ürünleri ile ilgili alışverişimizi tamamlayarak Burdur’a doğru yola çıkıyoruz. Burdur Gölünün eşsiz manzarasının bize eşlik edeceği güzergahtan devam ederek Burdar’a varıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Salda gölüne doğru hareket ediyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan ve Mars'ı merak eden Salda'ya gitsin olarak nitelendirilen Türkiye'nin en derin 3. Gölü'ne ulaşıyoruz. Saldivler olarak adlandırılan bu bölge, Bembeyaz kumlar, turkuaz rengi su ile sizleri karşılıyor. Salda Gölü gezimiz sonrasında Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Pamukkale’ye varışımızı takiben Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. . Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz.  Denizli’ de bulunan Otelimize geçiyoruz. Otele yerleşme ve serbest zaman.

3. Gün | Alaçatı, Çeşme, Ilıca

Sabah erken kahvaltı sonrası otelimizden Çeşme & Alaçatı’ya hareket. Panoramik Çeşme gezimiz ve sörfçülerin mekanı, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz.. Alaçatı'da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Alaçatı gezimiz sonrasında Ilıca’ya hareket ediyor yüzmek için serbest zaman veriyoruz. (Yüzme için mevsim ve hava şartlarının uygun olmadığı durumlarda Çeşme ve Alaçatı’da kalış süresi uzatılacaktır). Yüzme için verilmiş olan serbest zaman sonrası hareket ile İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalarına bırakılması.

NOT: İzmit Halk Evi durağından tura katılım sağlayan misafirlerimiz. Dönüş güzergâhımız Balıkesir –Bursa güzergâhından olacağı için Çayırova Mc’ Donald’ ta inmeleri gerekmektedir.

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

  • Gidiş & Dönüş Ulaşım
  • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
  • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
  • Denizli Otellerinde 1 Gece OK Konaklama
  • 1618 Nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

  • Müze, ören yeri, konak, kale, Antik Kent, Plaj Ücretleri ve milli parkı gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup misafirlerimize aittir( giriş ücretleri dâhil değildir müze kart alınması tavsiye edilir).
  • Müze kartı olan misafirlerimizin yanlarında kartlarını bulundurmaları tavsiye edilir.
  • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri, akşam yemekleri
  • Kişisel ve extra harcamalar
  • Program dışı geziler

TUR GENEL TANIMI

Gezilecek Yerler:

Lavanta Tarlaları & Salda Gölü & Burdur Gölü & Kuyucak Köyü & Pamukkale & Çeşme & Alaçatı & Ilıca

Geceleme: 2 Gece 3 Gün
Konaklama: Denizli Otelleri
399.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 850 303 88 28

0530 373 88 28

info@tatilhayalin.com

 
© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri