Borovest Kayak Turu 3 Gece 4 gün

Borovest

Arkadaşlarınızla Paylaşın

Tur Programı

Hareket Noktaları:

21:30 Kadiköy Tepe Natulıs Avm Yanı İspark
22:30 Mecidiyeköy Polat Holding Önü
23:00 Bakırköy Ömür Plaza Önü 

1. Gün: İstanbul - Boravest 

Araç İçi ikramları eşliğinde  Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşık 2.5 saatlik yolculuğun ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Borovets e doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor. Sabah erken saatlerde Borovets Kayak Merkezi'ne varışımızın ardından 2600 metreden başlayan kayak pistler sizleri bekliyor. Bütün gün Borovets kayak pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelde.

2. Gün: Borovets 

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Borovets  Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme  otelde.

3. Gün: Borovets

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Borovets  Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme  otelde.

4. Gün: Boravets - İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ardından otel önünde bekleyen otobüsümüz ile Borovets İstanbul’a hareket. Akşam saatlerinde  İstanbul’a varış ve Borovets turumuzun sonu

 

Borovets kayak rezervasyon esnasında misafirlerinizin pasaport numaraları, alınış, geçerlilik ve doğum tarihi bilgilerinin alınmasını önemle rica ederiz.
  

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks otobüsler ile İstanbul-Boravest gidiş - dönüş ulaşım ve otobüs içi ikramlar
 • Belirtilen otelde toplam 3 gece konaklama
 • 3* ve 4*  Hotelde Oda Kahvaltı Konaklama
 • Tecrübeli Türkçe Rehberlik ve Asistan Hizmetleri
 • Tüm vergiler

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Yurtdışı çıkış harcı bedeli (50 TL) - Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılması gerekmektedir. 

* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar. 

* Öğle ve Akşam Yemekleri

* Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar.  

* Müze ve ören yerleri girişleri. 

* Seyahat Koruma Paketi: 15 Euro, 70 yaş üstü misafirler için kişi başı: 30 Euro

* Bulgaristan vize ve servis bedeli: 100 Euro
TURU OTOBÜSLERİ:

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Borovets'e giden otobüsler 25 - 46 kişi sayılarında kullanılır.

MERCEDES Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı (Cep telefonu kullanılmaz).

NEOPLAN Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı (Cep telefonu kullanılmaz).

MITSUBISHI Safir: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı (Cep telefonu kullanılabilir).

MİDİBUSLER: 17 - 24 kişi sayılarında kullanılır.

ISUZU TURKUAZ: 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

MİNİBUSLER: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

VW VOLT: 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs, deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

VW VOLT EL: 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış, yatar otobüs, deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

MERCEDES SPRINTER: 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış, yatar otobüs, deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

MERCEDES SPRINTER EL: 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış, yatar otobüs, deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

 

 

 

 

 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir. 

 

 

 

*Otobüste koltuk numarası ve yer garantisi verilmemektedir.

 

Turlarımızın transferleri katılımcı sayısına bağlı olarak otobüs(Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Temsa Safir, Temsa Maraton vb), veya midibüs (Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Volkswagen Crafter, Volkswagen Volt, Volkswagen Transporter, Isuzu Roybus, Temsa Prestij vb) ile gerçekleştirilecektir.

 

Turumuz diğer acentelerin satışına da açıktır. Bansko transferimiz diğer acentelerle paylaşımlı olabilir.

 

 

 

 

 

 • GENEL UYARILAR & NOTLAR
 • Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
 • Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
 • Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
 • Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
 • Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
 • Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir.  Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir.  Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.
 • Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Rezervasyonlar bu bilgilere göre yapılmaktadır. Hatalı bilgilerden oluşacak değişikliklerin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Tatilhayalin.com misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Tatilhayalin.com sorumluluğunda değildir.
 • Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
 • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
 • Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
 • Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

 

TUR GENEL TANIMI

Gezilecek Yerler:

KAYAK MERKEZİ

Geceleme: 3 GECE 4 GÜN
Konaklama: YARIM PANSİON
280.00 €'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 850 303 88 28

0530 373 88 28

info@tatilhayalin.com

 
© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri