FETHİYE’ nin SAKLI KOYLARI ( LİKYA ) YÜZME TURU BOL AKTİVİTE İMKÂNI İLE

FETHİYE & ÖLÜDENİZ & KEKOVA & KAŞ & KALKAN & GÖCEK & PATARA 4 GECE 5 GÜN

Arkadaşlarınızla Paylaşın

FETHİYE’ nin SAKLI KOYLARI ( LİKYA ) YÜZME TURU BOL AKTİVİTE İMKÂNI İLE

FETHİYE & ÖLÜDENİZ & KEKOVA & KAŞ & KALKAN & GÖCEK & PATARA 4 GECE 5 GÜN

Saklıkent, Belcekız Koyu Ölüdeniz, Kayaköy, Patara, Kaputaş Plajı, Kaş, Kalkan Üçağız Köyü, Kekova Tekne Turu, Simena Kalesi, Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu, Göcek, Tam Gün Oniki Adalar Tekne Turu,

Kızıl Ada, Göcek Adası Katrancı Adası, Şövalye Adası, Fethiye Salda Gölü

TURLARIMIZ COVİD-19 KAPSAMINDA DEZENFEKTE EDİLMİŞ OTEL ve ARAÇLAR ile YAPILMAKTADIR

26 Ağustos ve 09,16 Eylül Hareket

1. Gün | İstanbul, Fethiye

20.45 -  Beylikdüzü Migros Önü 

21:30 -  İncirli Doğtaş Mobilya Önü

22:00 -  Mecidiyeköy Mado Önü

22:30 -  Kadıköy Flex Tatil Ofis Önü ( Uzunçayır Yeni Salı Pazarı Karşısı )

22:45 – Kartal Köprüsü Altı

22:30 – Çayırova MC Donald 

 

Kalkış noktalarımızdan hareket ile Bilecik - Afyon üzerinden Güney Ege Turlarımızın en keyiflilerinden biri olan Fethiye Likya Yüzme Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün | Saklıkent, Belcekız Koyu Ölüdeniz, Kayaköy

Sabah erken saatlerde yol güzergâhımız üzerinde vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Saklıkent’ e doğru yola çıkıyoruz. Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla rafting yapabilirler. (Ekstra) Rehberimizin belirleyeceği saatte Ölüdeniz’ e doğru yola çıkıyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz ’de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz ’deki keyifli dakikaların ardından eski adı Levissi olan Karaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Karaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün | Patara, Kaputaş Plajı, Kaş, Kalkan Üçağız Köyü, Kekova Tekne Turu, Simena Kalesi, Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası. Patara ‘ya hareket. 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Buranın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nda otopark Müsaitlik durumuna göre fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Kaş üzerinden Üçağız Köyü’ne gidiyor ve dileyen misafirlerimiz ekstra Kekova Tekne Turumuza çıkabilirler. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4. Gün | Göcek, Tam Gün Oniki Adalar Tekne Turu, Kızıl Ada, Göcek Adası Katrancı Adası, Şövalye Adası, Fethiye Şehir Merkezi, Yamaç Paraşütü, Fethiye Dalış, Jeep Safari

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası Dileyen misafirimiz dilediği aktiviteyi yapabilirler.

 • Oniki Adalar Tekne Turu

Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız ekstra Oniki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlıyoruz. ( Ekstra ) 12 Adalar bölgede bulunan takımadalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.)

 • Yamaç Paraşütü

Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak özel araçlarla muhteşem ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız(Ekstra) (Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberiniz tarafından bilgilendirileceksiniz.)

 • Tüplü Dalış

Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS, PADI, SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkânı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. Bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz. 

 • Jeep Safari

Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra) Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Devamında alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yaka Köyü'ne ulaşıyoruz. Devamında Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolundan Gizli Kent’e varıyoruz. Gizli Kent Şelalesi gezisi sonrasında Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Burada öğle yemeği molası veriyoruz. (Saklıkent kanyonuna giriş ücretleri dâhil değildir.) Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcağını, kanyondan akan buz gibi suların serinliğinde unutacaksınız. Dileyenler burada ki macera parkurunda ziplıne, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otellerimize dönüyoruz.

5. Gün | Türkiye’nin Maldiv’i Salda Gölü, İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü'ne gidiyoruz. 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Salda Gölü’ ne varışımızı takiben serbest zaman veriyoruz. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir veya yüzebilirler. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatte İstanbul’ a doğru hareket ediyoruz. Afyon – Bilecek karayolunu takip ederek İstanbul’ a varıyoruz.

 

Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri

 • Tek kişi konaklama yapacak 300 TL fark öderler.
 • 0 – 6 yaş çocuk koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep ederse 449,90 TL’ dir. Kayıt ile birlikte acenteye ödenir.
 • 7 – 12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konakladığı takdirde 599,90 TL olarak acenteye ödenecektir.
 • 1 yetişkin yanında konaklama yapacak çocuk yetişkin olarak ücretlendirilmektedir.
 • Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir

 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

 • Dezenfekte Edilmiş Araçlar İle Gidiş & Dönüş Ulaşım
 • Her Misafirimize Kişisel Hijyen Seti
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Dezenfekte Edilmiş Yunus Otel Fethiye, The Green Valley Hotel vb. Otelde 3 Gece OK. Konaklama
 • 1618 Nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Tur Ücretine Dâhil olanmayan hizmetler

 • Plaj, şezlong, şemsiye, kale, antik kent yeri gibi giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir. 
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri, akşam yemekleri
 • Kişisel ve extra harcamalar
 • Program dışı geziler
 • Programda Belirtilen Ekstra Turlar

 

COVİD- 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

 • Gerçekleşecek olan her tur öncesinde kullanılacak olan araçlarımız dezenfekte edilecektir
 • Tüm misafirlerimize iki kişilik koltukta tek kişi oturma düzeni ile güvenli seyahat imkânı sağlanacaktır (çift ve aile olarak seyahat edecek misafirlerimiz buna dâhil değildir).
 • Program süresince kullanılacak olan oteller Covid- 19 kapsamında önlemlere uyan çoğunluğu zincir oteller grubuna bağlı oteller olacaktır ( Hilton, Dedeman, Ramada, Leman vb.)
 • Araçlarımızın ön ve arka kapı bölümlerinde araca biniş ve inişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulunacaktır.
 • Tur esnasında kullanılacak olan restoran ve alışveriş mekânları Covid- 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır.
 • Tüm misafirlerimize maske, dezenfektan, eldiven dağıtılacaktır
 • Araç içerisinde görevli personel ve tüm misafirlerimizin maske kullanımı zorunludur
 • Tur başlangıcı itibari ile belirli aralıkla daha sık molalar verilecek olup araç havalandırması ve misafirlerimizin rahatlaması sağlanacaktır.
 • Rezervasyon esnasında Seyahat Uzmanımız ile birlikte HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama yapıldıktan sonra rezervasyonunuz onaylanacaktır.
 • Araç içerisinde daha sağlıklı seyahat sağlayabilmek adına sadece bardak su ikramı yapılacaktır.

 

Rezervasyon İptali , Değişiklik Ve Tur Programının Uygulanması

 

    Rezervasyon Detayları

 1. Kod alım işleminizi takiben 0216 545 545 0 nolu telefondan kupon kodlarınız ile rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. 
 2. Rezervasyon için sizlerden tura katılacak kişi veya kişilerin isim-soy isimleri, telefonları, TC, doğum tarihleri, biniş noktaları, fırsat kodları istenecektir. Hazır bulundurmanız gerekmektedir.
 3. Bilgilerinizin alınmasını takiben ödemeleriniz tamamlandıktan sonra rezervasyon işleminiz tamamlanacak olup mail olarak tarafınıza tur sözleşmeniz gönderilecektir.
 4. Tur kalkışınızdan bir gün önce tarafınıza sms olarak rehberinizin iletişim numarası ve kalkış noktaları ve saatleri paylaşılacaktır.

 

Önemli Not

 • Rezervasyonu yaptırılan kişi ve kişiler için verilen bilgilerin eksik veya hatalı olmasından Flextatil sorumlu tutulamaz.
 • Araçlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Tur hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -21-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 28 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram, Resmi tatil, Festival dönemi ve Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. İptal edilen rezervasyonların iadesi yedi(7) iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2 gün önce, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergâhında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 

                                                          

    2-3 Kişilik Odada Kişi Başı      

       Tek Kişi           

     0-6 yaş.  

    0-6 yaş koltuk alırsa.   

     7-12 yaş    

26 Ağustos, 09,16 Eylül Hareket

                699,90 TL

      999,90 TL

     0,00 TL 

         449,90 TL

    599,90 TL

TUR GENEL TANIMI

Gezilecek Yerler:

FETHİYE & ÖLÜDENİZ & KEKOVA & KAŞ & KALKAN & GÖCEK & PATARA 4 GECE 5 GÜN

Geceleme: 3 GECE 4 GÜN
Konaklama: ODA KAHVALTI
699.90 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 850 303 88 28

+90 530 373 88 28

info@tatilhayalin.com

 
© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp