SIĞACIK GEZİSİ DAHİL EGE İNCİLERİ YÜZME TURU

.

Arkadaşlarınızla Paylaşın

SIĞACIK GEZİSİ DAHİL EGE İNCİLERİ YÜZME TURU

ÇEŞME & ALAÇATI & FOÇA & AYVALIK & CUNDA ADASI YÜZME TURU 3 GECE 4 GÜN

Alaçatı, Çeşme, Ilıca, İzmir, Foça, Bergama, Akropol, Ayvalık, Cunda Adası, Şeytan Sofrası

TURLARIMIZ COVİD-19 KAPSAMINDA DEZENFEKTE EDİLMİŞ OTEL ve ARAÇLAR ile YAPILMAKTADIR

 1. Gün | İstanbul, Çeşme

21:30 -  İncirli Doğtaş Mobilya Önü

22:00 -  Mecidiyeköy Mado Önü

22:30 -  Kadıköy Flex Tatil Ofis Önü ( Uzunçayır Yeni Salı Pazarı Karşısı )

22:45 -  Kartal Köprüsü Altı 

23:00 -  Çayırova McDonald 

 

Kalkış noktalarımızdan hareket ile Bursa Balıkesir Karayolu üzerinden Ege Turlarımızın en keyiflilerinden biri olan Çeşme, Alaçatı, Ayvalık Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün | Sığacık, Çeşme, Alaçatı, Ilıca, İzmir

Rehberimizin anlatımı eşliğinde Bursa Balıkesir İzmir karayolunu takip ederek Sığacık’a yolculuk. 16. yy.’ dan kalma kale surları içinde kurulu, sahil kasabası Sığacık’ın adı günün birinde Ege’nin azgın sularına kapılan denizcilerin, gecenin koyu karanlığında bir ışık görüp ulaştıkları limana Sığacık, sığınacak yer demelerinden gelir. Sığacık’ta ilk dikkatimizi çeken girişte bulunan bakkalın bahçesinde yıllara tanıklık etmiş, asırlıkağaç oluyor.  Sığacık’ a varışımızı takiben kahvaltı alacağımız köy evine geçiyoruz. Kahvaltı sonrasında Sığacık Kale içinde serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Çeşme’ye hareket.  Panoramik Çeşme turumuz sonrası Alaçatı’ ya varıyoruz. Sakız ağaçları Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz.. Alaçatı'da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Alaçatı turumuz sonrasında serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Ilıca’ya hareket. Ilıca’ya varıyor ve  yüzme için serbest zaman veriyoruz. Yüzme için verilmiş olan serbest zaman sonrası İzmir’e hareket. Panoramik İzmir şehir turumuz sonrası otelimize yerleşme ve konaklama

3. Gün | Foça, Bergama, Akropol Antik Kenti

Sabah erken kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatde Foça’ya hareket. Herodot’ un ünlü sözü: Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını keşfe çıkıyoruz. Küçük balıkçı kayıkları, Arnavut taş kaldırımı sokaklar, tarihi Rum Evleri, bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra yüzme için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de Antik Dönemdeki Pergamon devletinin başkenti olan Akropol’e ulaşıyoruz. Bergama Ovasına hâkim bir tepenin üzerine yapılmış ve Pergamon’nun yönetim merkezi konumundaki Akropol’e çıkıyoruz. Buranın eşsiz manzarası eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrasında. Gezeceğimiz yerler arasında Almanya’ya kaçırılan Zeus Sunağı, Anadolu’nun en dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama Kütüphanesi, Athena Tapınağı, Kızıl Kule ve Onyx Yapım atölyelerinin görülmesi sonrası Otelimize yerleşme ve serbest zaman.

4. Gün | Ayvalık, Tekne Turu, Cunda Adası, Şeytan Sofrası

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, Kapıları, alınlıklar, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini panoramik olarak görüyoruz. Ardından Cunda Adası’ na doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Limanda bizi bekleyen teknemizle Ayvalık’ın en güzel ve berrak koylarını göreceğiniz yüzme molaları vereceğimiz tekne turumuza katılabilirler.(Tekne en son Cunda Adası’na yanaşacaktır). Rumların ‘’Kokuluada’’ Moshinos adını verdikleri Cunda Adası’na varışımızı takiben Âşıklar Tepesi ve Taksiyaris Kilisesi gezilecek noktalar arasındadır. Gezimiz sonrasında günün yorgunluğunu muhteşem manzarası ve kordon boyu keyif dolu anlar yaşayabileceğimiz Taş kahve’ de serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz meşhur papalina veya birçok farklı balık çeşidi, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile Ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Farklı bir alternatif ise tatlı bir esintisi olan kordon boyunda közde Türk kahvesi içerek dinlenebilirler. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatte Şeytan Sofrası’na doğru hareket ediyoruz. Eski bir lav birikintisi olan Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi olan Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası gezimiz ve fotoğraf çekim molası sonrası hareket ile İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları kalkış noktalarına bırakılması.

 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

 • Dezenfekte Sertifikalı Araçlar ile Gidiş & Dönüş Ulaşım
 • Her misafirimize 2 adet Maske, 2 çift eldiven, Dezenfektan 
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Dezenfekte Edilmiş İzmir Susuzlu, Residence, vb Otel, Anıl, Labella, Mare Otel vb. otel de iki kişilik odalar da toplam 2 gece OK. Konaklama
 • 1618 Nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler:  

 • Müze, ören yeri, konak, kale, Antik Kent, Plaj Ücretleri ve milli parkı gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup misafirlerimize aittir( giriş ücretleri dâhil değildir müze kart alınması tavsiye edilir).
 • Müze kartı olan misafirlerimizin yanlarında kartlarını bulundurmaları tavsiye edilir.
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri, akşam yemekleri
 • Kişisel ve extra harcamalar
 • Program dışı geziler

 

COVİD- 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

 • Gerçekleşecek olan her tur öncesinde kullanılacak olan araçlarımız dezenfekte edilecektir
 • Tüm misafirlerimize iki kişilik koltukta tek kişi oturma düzeni ile güvenli seyahat imkânı sağlanacaktır ( aile olarak seyahat edecek misafirlerimiz buna dâhil değildir).
 • Program süresince kullanılacak olan oteller Covid- 19 kapsamında önlemlere uyan çoğunluğu zincir oteller grubuna bağlı oteller olacaktır ( Hilton, Dedeman, Ramada, Leman vb.)
 • Araçlarımızın ön ve arka kapı bölümlerinde araca biniş ve inişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulunacaktır.
 • Tur esnasında kullanılacak olan restoran ve alışveriş mekânları Covid- 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır.
 • Tüm misafirlerimize maske, dezenfektan, eldiven dağıtılacaktır
 • Araç içerisinde görevli personel ve tüm misafirlerimizin maske kullanımı zorunludur
 • Tur başlangıcı itibari ile belirli aralıkla daha sık molalar verilecek olup araç havalandırması ve misafirlerimizin rahatlaması sağlanacaktır.
 • Rezervasyon esnasında Seyahat Uzmanımız ile birlikte HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama yapıldıktan sonra rezervasyonunuz onaylanacaktır.
 • Araç içerisinde daha sağlıklı seyahat sağlayabilmek adına sadece bardak su ikramı yapılacaktır.

 

Rezervasyon İptali , Değişiklik Ve Tur Programının Uygulanması

 

    Rezervasyon Detayları

 1. Kod alım işleminizi takiben 0216 545 545 0 nolu telefondan kupon kodlarınız ile rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. 
 2. Rezervasyon için sizlerden tura katılacak kişi veya kişilerin isim-soy isimleri, telefonları, TC, doğum tarihleri, biniş noktaları, fırsat kodları istenecektir. Hazır bulundurmanız gerekmektedir.
 3. Bilgilerinizin alınmasını takiben ödemeleriniz tamamlandıktan sonra rezervasyon işleminiz tamamlanacak olup mail olarak tarafınıza tur sözleşmeniz gönderilecektir.
 4. Tur kalkışınızdan bir gün önce tarafınıza sms olarak rehberinizin iletişim numarası ve kalkış noktaları ve saatleri paylaşılacaktır.

 

Önemli Not

 • Rezervasyonu yaptırılan kişi ve kişiler için verilen bilgilerin eksik veya hatalı olmasından Flextatil sorumlu tutulamaz.
 • Araçlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Tur hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -21-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 28 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram, Resmi tatil, Festival dönemi ve Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. İptal edilen rezervasyonların iadesi yedi(7) iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2 gün önce, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergâhında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 

   2-3 Kişilik Odada Kişi Başı   

     Tek Kişi   

   0-6 yaş.    

   0-6 yaş koltuk alırsa.  

   7-12 yaş

 

549,90 TL

  699,90 TL

   0,00 TL 

    349,90 TL

   449,90 TL

TUR GENEL TANIMI

SIĞACIK GEZİSİ DAHİL EGE İNCİLERİ YÜZME TURU
Gezilecek Yerler:

Alaçatı, Çeşme, Ilıca, İzmir, Foça, Bergama, Akropol, Ayvalık, Cunda Adası, Şeytan Sofrası

Geceleme: 2 Gece 3 Gün
Konaklama: ODA KAHVALTI
549.90 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 850 303 88 28

+90 530 373 88 28

info@tatilhayalin.com

 
© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp