BAŞTAN BAŞA İSKANDİNAVYA ve BÜYÜK FİYORTLAR

BAŞTAN BAŞA İSKANDİNAVYA ve BÜYÜK FİYORTLAR

Arkadaşlarınızla Paylaşın

BAŞTAN BAŞA İSKANDİNAVYA  VE  BÜYÜK FİYORTLAR

Stockholm (2) – Karlstadt – Oslo (1) – Voss (1) – Bergen (1) – 

Stavanger (1) – Kristiansand (1) – Odense – Kopenhag (2)

Yol Üzeri Ekstra Turlar ve Çevre Gezileri Dahildir 

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile… Tüm Türkiye ‘den İç Hat Bağlantı İmkanı

Stockholm gidiş – Kopenhag Dönüş 

26 Mart & 16 Nisan & 07, 28 Mayıs & 18, 25 Haziran & 02, 16 Temmuz & 

06, 20 Ağustos & 24 Eylül & 08, 23 Ekim 2021 Hareket

9 Gece 10 Gün

 

 

1. GünİSTANBUL – STOCKHOLM 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşumuzdan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz check-in, bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemleri ardından uçuş bekleme kapısında rehberimizle buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları ‘nın PC1279 sefer sayılı uçuşu ile 08:00 ‘de Stockholm ‘e uçuyoruz. Yerel saat ile 10:35 ‘de Stockholm Arlanda Havalimanı ‘na varışımız ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile, Stockholm şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. İsveç’in başkenti ve aynı zamanda da en büyük kenti olan Stockholm, yüzyıllardır ülkenin kültür, sanat, medya, siyaset ve ekonomi merkezi konumundadır. Renkli binaları, tarihi yapıları, kanalları ve doğal güzellikleri ile her zaman turistik bir cazibe merkezi olan ve 14 ada üzerine kurulmuş olması sebebi ile “Kuzey’in Venedik’i” olarak adlandırılan Stockholm ‘e varışımızla birlikte düzenlenecek olan panoramik şehir turu esnasında Fjallgatan Tepesi, Orta Çağ’dan kalma Gamla Stan, Djurgarden Parkı, Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası ve Borsa Binası ile Kunqsrad Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında Stockholm bölgesi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

2. Gün: STOCKHOLM – (Stockholm Güzelleri Turu)

 

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam tün ekstra düzenlenecek olan Stockholm Güzelleri Turu ‘na (75 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Drottningholm Sarayı ‘nı ziyaret edeceğiz. İsveç Kraliyet Ailesi ‘nin özel konutu olan ve 18. YY itibarı ile ailenin yazlık sarayı olarak kullanılan saray, İsveç’teki en popüler turistik mekanlar arasında yer alır. 1991 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi ‘ne alınan Drottningholm Sarayı ‘na gerçekleştireceğimiz ziyaret sonrasında turumuzun ikinci durağı, Djjurgarden Adası ‘nda yer alan Vasa Müzesi olacaktır. İsveç Kraliyet Ailesi ‘nin uzun yıllar boyunca av mekânı olarak kullandığı adada yer alan, günümüzde yaşayan bir müze olarak tanımlanan Vasa Müzesi ‘nde, 17. YY ‘da denize indirildikten kısa süre sonra batan ve 1961 yılında su üstüne çıkartılan Vasa Gemisi ‘ni ziyaret edeceğiz. Vasa Müzesi ziyaretimiz sonrasındaki durağımız ise Sigtuna Kasabası olacaktır. İsveç ‘in tarih boyunca süre gelen folklorik yaşam tarzını çok net şekilde görebileceğimiz Sigtuna‘da, İsveç‘yerel yaşamı ve kendine özgü mimarisine sahip evleri sizi adeta bir tarih ve kültür yolculuğuna çıkartacaktır. Turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

3. Gün: STOCKHOLM – KARLSTADT – OSLO 

Sabah kahvaltısı sonrasında otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve Oslo’ya doğru hareket ediyoruz. Stockholm – Oslo arası yolculuğumuzda Vanern Gölü ‘nün kuzey kıyısında bulunan Karlstadt‘ı ziyaret edeceğiz. Karlstad şehir merkezinde gerçekleştireceğimiz kısa bir çevre gezisi ve sunulacak serbest zaman ardından Oslo’ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Norveç ‘in başkenti ve aynı zamanda bir liman kenti olan Oslo, İskandinavya’nın dördüncü büyük ve en güzel şehri olarak bilinmektedir. Gelişmiş ülke ekonomisi sayesinde yüksek yaşam ve refah standartlarına sahip Oslo tarihi ve modern yapıları ile hayranlık uyandırdığı gibi, doğal zenginliklerinin manzarasıyla bütünleşen liman kısmıyla da ziyaretçilerine huzur veren bir şehirdir. Oslo panoramik şehir turu esnasında Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Viking Gemileri Müzesi, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında sunulacak kısa serbest zamanın ardından Oslo bölgesi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.  

4. Gün: OSLO – VOSS – (Sognefjord & Vikoyri ve Tvindefossen Şelalesi Turu)

Sabah kahvaltısı ardında otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Voss ‘a doğru hareket ediyoruz. Norveç ‘in muhteşem manzaraları eşliğinde yapacağımız yolculuk sonrasında Voss ‘a ulaşıyoruz. Voss bölgesindeki otelimize varış ve odaların alınması işlemleri ardından serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Sognefjord & Vikoyri ve Tvindefossen Şelalesi Turu ‘na (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda, Sognefjord kıyısında bulunan Vikoyri ‘ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerindeki ziyaret ilk noktamız, bir uçurumun tepesindeki küçük bir dere olan Kroelvi ‘den 152 metre aşağıya dökülen ve güzelliği ile Norveç ‘in en önemli doğal turistik yerlerinden biri olan Tvindefossen Şelalesi olacaktır. Her yıl 200.000 ‘den fazla turistin ziyaret ettiği ve efsaneye göre şelaleden bir avuç su içen kişinin uzun bir aşk yaşamı olacağına inanılan Tvindefossen’de sunacağımız serbest zaman ve fotoğraf olası ardından Vikoyri Köyü ‘ne doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde ikinci ziyaret noktamız ise 1130 yılında inşa edilmiş olan Hopperstad Ahşap Kilisesi (Stave Church) olacaktır. Norveç kültürel mirasları arasında gösterilen ve ülke genelinde sadece 28 adet kalan ve çivi kullanılmadan birbirine geçen ahşap bloklar ile yapılış kiliselerden biri olan Hopperstad Kilisesi’nde vereceğimiz kısa bir fotoğraf molasının ardından Vikoyri Köyü ‘ne ulaşacağız. Sognefjord’un orta noktasında yer alan ve güney sahilinde konumlanan Vikoyri Köyü ‘nde geçekleştireceğimiz çevre gezisi ve panorama noktasında sunacağımız fotoğraf molası süresince, Norveç’in en büyük fiyordu olan Sognefjord ‘un en güzel panoramik manzaralarını görecek ve yılın her döneminde tepesinde karlar olan dağların ihtişamına tanıklık edeceğiz. Atmosferi ve manzarası ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakan Vikoyri’ye gerçekleştireceğimiz ziyaretle birlikte turumuzu tamamlıyor ve Voss bölgesindeki otelimize dönüyoruz.  Dinlenmek üzere serbest zaman. 

5. Gün: VOSS – (Flamsbana Dağ Treni & Naeroyfjord & Aurlandsfjord Cruise ve Sognefjord Turu) – BERGEN

 

Sabah kahvaltısı ardından Voss ‘da çevre gezimizi düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Yüksek dağlar, ormanlık vadiler, basamaklı nehirler ve şelaleler gibi zengin doğal güzelliklere sahip bir turistik cazibe merkezi olan Voss ‘da gerçekleştireceğimiz çevre gezisi sonrası serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Flamsbana Dağ Treni ve Naeroyfjord & Aurlandsfjord Cruise Turu’ na (185 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, Atlantik Okyanusu ‘ndan gelen ve Norveç ‘in iç kısımlarına kadar uzanan Sognefjord’un kolu olarak devam eden Naeroyfjord ve Aurlandsfjord ‘un eşsiz manzaraları, yüksekten akan şelaleleri ve fiyort kıyısında bulunan ufak Flam köylerinin eşliğinde Gudvangen’den başlayarak Flam ‘da bitecek 2 saatlik unutulmaz bir fiyort Cruise gezisi düzenleyeceğiz. Cruise gezimiz sonrasında ise turumuza, birçok gezginin ölmeden önce görülecekler/yapılacaklar listesinde yer alan eşsiz Flamsbana Dağ Treni yolculuğumuzu gerçekleştirecek ve muhteşem göllerin ve vadilerin yeşillikleri ile buluştuğu manzaralarına tanıklık edeceğiz. 2014 yılında National Gegraphic Traveler dergisi tarafından Dünya’nın en güzel manzaralı 3 tren rotasından biri seçilen, yemyeşil tepelerin, beyaz köpüklü şelalelerin süslediği dağların dik ve keskin yamaçlarından ve 20 tünelden geçen bu büyüleyici tren yolculuğumuzda, yaklaşık 100 metreden akan Kjosfossen Şelalesi’nde küçük bir mola verecek ve şelalenin yüzümüze vuran küçük damlalarının verdiği serinlik eşliğinde turistler için sunulan meditasyonel müzik ve dans gösterisine şahit olacağız. Yaklaşık 2 saat sürecek olan tren gezimizin ardından turumuzu tamamlayarak Bergen ‘e hareket ediyoruz. Bergen şehir merkezinde sunulacak serbest zaman ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

6. Gün: BERGEN – STAVANGER 

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve Bergen şehir turumuzu düzenliyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi ‘de yer alan Bergen, Norveç ‘in batı kıyısındaki Hordaland bölgesinde yer alan sevimli bir şehirdir. Norveç fiyortlarının en önemli ve büyük şehirlerinden biri olan Bergen, dağlarla çevrilmiş olması sebebiyle “Yedi Dağın Şehri” ismi ile de anılır. Tarihi Bergen Evleri arasındaki sokaklardan, kaleler ve dağlarla çevrili limana kadar yürüyerek gerçekleştireceğimiz şehir turumuzu balık pazarını da ziyaret ederek tamamlıyoruz. Şehir turu ardından rehberimizin süresini belirteceği serbest zaman sonrasında, fiyortların bir başka büyük ve önemli şehri Stavanger ‘e doğru hareket ediyoruz. Stavanger‘e varışımızla birlikte otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

7. Gün: STAVANGER – (Preikestolen & Pulpit Rock & LyseFjord Cruise Turu) – KRİSTİANSAND  

 

Sabah kahvaltısı ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Stavanger şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Norveç‘in 4. büyük kenti ve en güzel şehirlerinden biri olan ve günümüzde de önemli bir ticaret kenti olan Stavanger‘in tarihi Viking dönemine kadar uzanır. Bölgede Viking kültürünün etkilerinin en yoğun hissedildiği ve 2008 yılında da Avrupa Kültür Başkenti seçilen şehir yıl boyu birçok festivale de ev sahipliği yapar. Bunun yanı sıra Stavanger, fiyort ve adaları ile oldukça ilgi çeken turistik bir şehirdir. Stavanger‘de gerçekleştireceğimiz şehir turu sonrasında sunacağımız serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Preikestolen & Pulpit Rock & LyseFjord Cruise Turu ‘na (85 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda Güney Norveç’teki dünya harikası olarak bilinen en büyük fiyortlarından biri olan Lysefjord ‘da gerçekleştireceğimiz Cruise gezisi ile doğa harikası fiyort manzaralarına, adalara ve ihtişamlı dağlara hayran kalacağız. Ayrıca Cruise gezimizin rotasında yer alan ve senede 300.000 ‘in üzerinde doğa sever gezginin ziyaret ettiği, Dünya’nın en iyi manzaralarından birine sahip olduğu kabul edilen, en meşhuru Mission Impossible olmak üzere birçok Hollywood filminin de çekildiği Preikestolen‘e ve Pulpit Rock‘a deniz seviyesinden bakacağız. Ardından Vagabond‘un koyunu ziyaret edecek ve kristal berraklığındaki suyunu tatmak için Hengjane Şelalesi‘ne gideceğiz. Turumuzun ardından Kristiansand‘a doğru hareket ediyoruz. Norveç’in en güney ucunda bulunan ve ülkenin en kalabalık 5. şehri konumundaki bir liman kenti olan Kristiansand’ın düzenli, temiz, huzurlu sokakları ile liman kısmında sunacağımız çevre gezisi ve kısa serbest zaman ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman

8. Gün: KRİSTİANSAND – ODENSE – KOPENHAG – (Yemekli Kopenhag Akşamları Turu)

 

Otelden çıkış ve erken saatte servis edilecek veya yolculuk esnasında yenmek üzere kahvaltı paketi halinde sunulacak kahvaltı temini ve otelden çıkış işlemleri ardından Kristiansand limanından bileneceğimiz feribot ulaşımı ile Danimarka ‘ya bağlı Hirtshals limanına ve ardından renkli kafe ve restoranlarıyla, çeşitli etkinlikleriyle insana hayat sevinci veren mutlu şehir Odense’ye ulaşıyoruz. Her bilimsel araştırmada dünyanın en mutlu insanları olduğu görülen Danimarkalılar’ın arasına karışacağımız panoramik Odense şehir turumuz esnasında Odense Katedrali, Egeskov Kalesi, Odense Sarayı ve dünyaca ünlü masal yazarı Hans Andersen ‘in doğduğu ev görülecek yerler arasındadır. Odense ‘de gerçekleştireceğimiz şehir turu sonrasında Kopenhag bölgesi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Yemekli Kopenhag Akşamları Turu (45 Euro) programımızı düzenliyoruz. Turumuzda ilk olarak küçük adalardan oluşan, popüler cafe kültürü, rengarenk tekne evlerle bezeli kanalları, farklı ülkelere ait lezzetleri sunan sokak satıcıları, galerileri, müzik mekanları ile ünlü Christianhavn ‘ı ziyaret ediyoruz. Ardından birçok farklı kültürden insanları, küçük botların dolaştığı kanalları, zarif ve sevimli restoranları ile Kopenhag ‘a gelen herkesin görmesi gereken New Haven ‘ı ziyaret ediyoruz. Lokal restoranda alacağımız ve akşam yemeğimizin ardından turumuzu tamamlayarak otelimize dönüyoruz. 

9. Gün: KOPENHAG – (Danimarka Şatoları ve Malmö Turu) 

 

Sabah kahvaltısı ardından Danimarka’nın başkenti ve en kalabalık şehri Kopenhag ‘da şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Sadece Avrupa’nın değil aynı zamanda tüm Dünya’nın en yaşanılır şehirlerinin başında gelen Kopenhag ‘ın yıl boyu 10 milyondan fazla turisti çeken tertemiz cadde ve sokakları ve meydanlarında gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda ilk olarak 1350 ‘li yıllardan kalma Hansa Evleri, tamamen siyah camdan yapılmış ve kentteki en modern bina olarak nitelendirilen Black Diamond (Kara Elmas) ve Kopenhag ‘ın simgesi olan Küçük Deniz Kızı Heykelini görüyoruz. Ayrıca Parlamento Binası, Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı ve Borsa Binası da şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Danimarka Şatoları ve Malmö Turu (90 Euro) programımıza katılabilirler. Bu turumuzda ilk durağımız Hillerod olacaktır. Hillerod‘da bizi tüm ihtişamı ile Kuzeyin Versailles‘i olarak kabul edilen Frederiksborg Sarayı olacaktır. Sarayın barok bahçe peyzajı 1750 yılından bu yana tasarlandığı şeklini korumakta ve bizleri adeta bir tarih yolculuğuna çıkartmaktadır. Frederiksborg Sarayı ‘nın bahçe ve içine yapacağımız ziyaretin ardından turumuzu tamamlayarak Helsingör‘e varıyoruz. Helsingör‘de, Shakespeare ‘in Hamlet ‘inin sarayı olarak da bilinen Kronborg Şatosu bizlere merhaba diyecektir. Kuzey Avrupa’nın en güzel şatolarından birisi olan ve her yıl yaklaşık 200 bin kişi tarafından ziyaret edilen saray 2000 yılında Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi ‘ne dahil edilmiştir. Çevresi surlarla çevrili olan ve tarihi 1500 yıllarına uzanan, günümüze kadar ise kültür merkezi, kraliyet sarayı, hapishane, savunma kalesi gibi birçok amaçla kullanılan saray aynı zamanda Danimarka Prensi Hamlet eseri için William Shakespeare ‘e ilham kaynağı olmuştur. Sarayın çevresi verilecek fotoğraf molası ardından Danimarka Şatoları turumuzu tamamlıyoruz ve ardından İsveç ve Danimarka’yı birbirine bağlayan ve alt katı tren üst katı ise araçlar için kullanılan Öresund Köprüsü’nden geçerek Malmö ‘ye ulaşıyoruz. Stockholm ve Göteborg ‘dan sonra İsveç ‘in 3. büyük şehri olan Malmö’de bizleri İsveç tarzı mimari binaları, hediyelik eşya dükkanları ile şehrin en büyük meydanı olan Stortorget karşılıyor. Stortorget Meydanı ‘ndan başlayacağımız şehir turumuzda ayrıca, Lilla Torg Meydanı, eski şehir bölgesinde bulunan Malmö Kalesi, Turning Törso Binası, gotik mimari eseri olan Aziz Petri Kilisesi ve liman bölgesi görülecek yerler arasındadır. Malmö ‘de gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzu tamamlıyor ve otelimize dönüyoruz. 

10. Gün: KOPENHAG – İSTANBUL 

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizin ardından dönüş uçuşumuz için Kopenhag Havalimanı ‘na doğru yola çıkıyoruz. Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları ‘nın PC1072 sefer sayılı uçuşu ile 12:35 ‘de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ 16:50 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varışımızla birlikte turumuzun sonu. 

 

Avantajlı Ekstra Tur Paketi

480 € yerine 85 € ‘luk Preikestolen & Pulpit Rock & Lysefjord Cruise Turu ÜCRETSİZ = 395 €

Pakete Dahil Olan Turlar: 

 • Stockholm Güzelleri Turu (75 Euro)
 • Sognefjord & Vikoyri ve Tvindefossen Şelalesi Turu (45 Euro) 
 • Flamsbana Dağ Treni ve Naeroyfjord & Aurlandsfjord Cruise Turu (185 Euro)
 • Preikestolen & Pulpit Rock & LyseFjord Cruise Turu (85 Euro)
 • Danimarka Şatoları ve Malmö Turu (90 Euro) 

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası %50 indirimlidir)

 

İskandinavya ve Fiyort Programlarımızda Sıklıkla Konakladığımız Oteller: 

 • Stockholm: 3* Zleep Hotel vb. (Upplands) / 3* Almnas Park Hotel vb. (Södertalje)
 • Oslo: 3* Scandic Hotel Airport vb. (Gardenmoen) / 3* Comfort Hotel Union vb (Drammen)
 • Voss: 3* Voss Fjell Hotel vb. (Vossestrand) / 4* Scandic Hotel vb. (Voss) 
 • Bergen: 3* Alver Hotel vb. (Alversund) / 3* Magic Hotel Xhibition vb. (Bergenhus)
 • Stavanger: 3* Comfort Hotel vb. (Stavanger) / 4* Scandic Forum Hotel vb. (Stavager)
 • Kristiansand: 3* Comfort Hotel vb. (Kristiansand)/ 4* Scandic Sorlandet vb. (Kristiansand)
 • Kopenhag: 3* Zleep Hotel Ishoj vb. (Ishoj) / 4* Comwell Roskilde Hotel vb. (Roskilde) 

Not: İskandinavya’da otel yıldız sınıflandırma sistemi uygulanmayan bölgeler olduğu için, otel yıldızları ve kategorileri Booking.com referans alınarak belirtilmiştir. 

 

 

3* & 4* Oteller

  2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı 

  Tek Kişilik 

  Oda Farkı

   02– 11,99 Yaş   

      Çocuk

  0 – 1,99 Yaş 

     Çocuk

 

26 Mart 2021

23 Ekim 2021

 

899 Euro

470 Euro

899 Euro

75 Euro

 

16 Nisan 2021

08 Ekim 2021

 

949 Euro

470 Euro

899 Euro

75 Euro

 

24 Eylül 2021

 

999 Euro

510 Euro

949 Euro

75 Euro

 

28 Mayıs 2021

20 Ağustos 2021

 

1049 Euro

510 Euro

999 Euro

75 Euro

 

28, 25 Haziran 2021

02 Temmuz 2021

06 Ağustos 2021

 

1099 Euro

550 Euro

1049 Euro

75 Euro

 

07 Mayıs 2021 (Ramazan Bayramı)

16 Temmuz 2021 (Kurban Bayramı)

 

1199 Euro

550 Euro

1149 Euro

75 Euro

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile S.Gökçen HL – Stockholm // Kopenhag – S.Gökçen HL parkurunda uçak bileti, 
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
 • 3* ve 4* otellerde toplam 9 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve şehirlerarası otobüs ve feribot ulaşımları, 
 • Stockholm, Karlstadt, Oslo, Voss, Bergen, Stavenger, Kristiansand, Odense, Kopenhag panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri. 
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Vize ücreti ve servis bedeli (140 Euro),
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli, 
 • İç hat bağlantı uçuşu ücretleri
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 
 • Müze ve ören yerleri girişleri, 
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro) 
 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

 

 

*** İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.

***Bağlantılarımız 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.

 

TUR GENEL TANIMI

BAŞTAN BAŞA İSKANDİNAVYA ve BÜYÜK FİYORTLAR
Gezilecek Yerler:

Stockholm – Karlstadt – Oslo – Voss – Bergen – Stavanger – Kristiansand – Odense – Kopenhag

Geceleme: 9 Gece 10 Gün
Konaklama: ODA KAVALTI
899.00 €'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 850 303 88 28

+90 530 373 88 28

info@tatilhayalin.com

 
© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp