SALDA GÖLÜ & PAMUKKALE TURU & ÇEŞME & ALAÇATI TURU

Salda Gölü, Pamukkale, Çeşme, Alaçatı, Ilıca Yüzme

Arkadaşlarınızla Paylaşın

DEDEMAN OTEL KONAKLAMALI 

SALDA GÖLÜ & PAMUKKALE TURU & ÇEŞME & ALAÇATI TURU

Türkiye’nin Maldiv’ i Salda Gölü, Pamukkale, Çeşme, Alaçatı, Ilıca Yüzme 

TURLARIMIZ COVİD-19 KAPSAMINDA DEZENFEKTE EDİLMİŞ OTEL ve ARAÇLAR ile YAPILMAKTADIR.

10 Temmuz İtibari ile Her Cuma Hareket

1. Gün | İstanbul, Pamukkale


20:30 -  Beylikdüzü Migros Önü 

21:15 -  İncirli Doğtaş Mobilya Önü

21:45 -  Mecidiyeköy Mado Önü

22:15 -  Kadıköy ( Uzunçayır Yeni Salı Pazarı Karşısı )

22:45 -  Kartal Köprüsü Altı 

23:15 -  Çayırova Mc’Donalds 

23:45 -  İzmit Halkevi Önü

 

Kalkış  noktalarımızdan hareket ile Adapazarı Antalya  Karayolu üzerinden Ege Turlarımızın en keyiflilerinden biri olan Salda Gölü, Pamukkale. Çeşme & Alaçatı turu yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün | Türkiye’ nin Maldiv’ i Salda Gölü, Pamukkale, Hierapolis, Travertenler

Sabah yol güzergahımızda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’ne gidiyoruz.185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir.Göl gezimizin ardından Pamukkale’ye varış. Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize varış yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. Gün | Alaçatı, Çeşme, Ilıca, İstanbul

Sabah Erken kahvaltı sonrası otelimizden Çeşme & Alaçatı’ya hareket. Panoramik Çeşme gezimiz ve sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle ünlü Alaçatı’ da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ilıca’ ya  hareket ediyor yüzmek için serbest zaman veriyoruz. (Yüzme için mevsim ve hava şartlarının uygun olmadığı durumlarda Çeşme ve Alaçatı’ da kalış süresi uzatılacaktır) Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul’a hareket. Balıkesir –Bursa güzerğahını takip ederek İstanbul ‘ a varış.

NOT: İzmit Halk Evi durağından tura katılım sağlayan misafirlerimiz. Dönüş güzerğahımız Balıkesir –Bursa güzerğahından olacağı için Çayırova Mc’ Donalds’ ta inmeleri gerekmektedir. Müsait doğrultusunda konaklama yapılacak otel misafir memnuniyeti arttırmak amacı ile bir üst otel kategorisinde yapılacaktır.


Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Dezenfekte Sertifikalı Araçlar ile Gidiş & Dönüş Ulaşım
 • Her misafirimize 2 adet Maske, 2 çift eldiven, Dezenfektan 
 • Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Dezenfekte Sertifikalı Dedeman Otel vb. otelde 1 gece OK konaklama
 • 1618 Nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, ören yeri  gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup misafirlerimize aittir( giriş ücretleri dahil değildir müze kart alınması tavsiye edilir).
 • Müze kartı olan misafirlerimizin yanlarında kartlarını bulundurmaları tavsiye edilir.
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri, Akşam Yemekleri
 • Kişisel ve extra harcamalar
 • Program dışı geziler

 

COVİD- 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

 • Gerçekleşecek olan her tur öncesinde kullanılacak olan araçlarımız dezenfekte edilecektir
 • Tüm misafirlerimize iki kişilik koltukta tek kişi oturma düzeni ile güvenli seyahat imkanı sağlanacaktır ( aile olarak seyahat edecek misafirlerimiz buna dahil değildir).
 • Program süresince kullanılacak olan oteller Covid- 19 kapsamında önlemlere uyan çoğunluğu zincir oteller grubuna bağlı oteller olacaktır ( Hilton, Dedeman, Ramada,Leman vb.)
 • Araçlarımızın ön ve arka kapı bölümlerinde araca biniş ve inişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulunacaktır.
 • Tur esnasında kullanılacak olan restaurant ve alışveriş mekanları Covid- 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır.
 • Tüm misafirlerimize maske, dezenfektan, eldiven dağıtılacaktır
 • Araç içerisinde görevli personel ve tüm misafirlerimizin maske kullanımı zorunludur
 • Tur başlangıcı itibari ile belirli aralıkla daha sık molalar verilecek olup araç havalandırması ve misafirlerimizin rahatlaması sağlanacaktır.
 • Rezervasyon esnasında Seyahat Uzmanımız ile birlikte HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama yapıldıktan sonra rezervasyonunuz onaylanacaktır.
 • Araç içerisinde daha sağlıklı seyahat sağlayabilmek adına sadece bardak su ikramı yapılacaktır.

 

Rezervasyon İptali , Değişiklik Ve Tur Programının Uygulanması

 

    Rezervasyon Detayları

 1. Kod alım işleminizi takiben 0216 545 545 0  nolu  telefondan kupon kodlarınız ile rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. 
 2. Rezervasyon için  sizlerden tura katılacak kişi veya kişilerin isim-soyisimleri, telefonları, TC, doğum tarihleri, biniş noktaları,fırsat kodları istenecektir. Hazır bulundurmanız gerekmektedir.
 3. Bilgilerinizin alınmasını takiben ödemeleriniz tamamlandıktan sonra  rezervasyon işleminiz tamamlanacak olup mail olarak tarafınıza tur sözleşmeniz gönderilecektir.
 4. Tur kalkışınızdan bir gün önce tarafınıza sms olarak  rehberinizin iletişim numarası ve kalkış noktaları ve saatleri  paylaşılacaktır.

 

Önemli Not

 • Rezervasyonu yaptırılan kişi ve kişiler için verilen bilgilerin eksik veya hatalı olmasından tatilhayalin.com sorumlu tutulamaz.
 • Araçlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Tur hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -21-  gün öncesinden Yurt   dışı turlar da ise 28 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram, Resmi tatil , Festival dönemi ve Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. İptal edilen rezervasyonların iadesi yedi(7) iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  2 gün önce , günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar. 

Çift Kişilik Odada Kişi Başı. 

  3 Kişilik Oda . 

 Tek Kişi .  

  0-6 yaş  

7-12 yaş

 

 

 

 

 

 

Hilton Otel

399,90 TL

399,90 TL

529,90 TL

0

379,90TUR GENEL TANIMI

Gezilecek Yerler:

Salda Gölü, Pamukkale, Çeşme, Alaçatı, Ilıca Yüzme

Geceleme: 1 GECE 2 GÜN
Konaklama: ODA KAHVALTI
399.90 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 850 303 88 28

+90 530 373 88 28

info@tatilhayalin.com

 
© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp