EGE GÜZELLERİ GÖKÇEADA & BOZCAADA & ASSOS YÜZME TURU

EGE GÜZELLERİ GÖKÇEADA & BOZCAADA & ASSOS YÜZME TURU

Arkadaşlarınızla Paylaşın

EGE GÜZELLERİ GÖKÇEADA & BOZCAADA & ASSOS YÜZME TURU

GÖKÇEADA & BOZCAADA & ASSOS & KADIRGA KOYU 3 GECE 4 GÜN

Gökçeada, Zeytinli Köy, Aydıncık Plajı, Bozcaada Türk ve Rum Mahallesi, Ayazma Plajı

TURLARIMIZ COVİD-19 KAPSAMINDA DEZENFEKTE EDİLMİŞ OTEL ve ARAÇLAR ile YAPILMAKTADIR

30,31 Temmuz Hareket Kurban Bayramı Özel 2 kişilik Koltukta Tek Kişi Seyahat İmkânı




1. Gün | İstanbul, Gökçeada

21:00 -  İncirli Doğtaş Mobilya Önü

21:30 -  Mecidiyeköy Mado Önü

22:00 -  Kadıköy Flex Tatil Ofis Önü ( Uzunçayır Yeni Salı Pazarı Karşısı )

 

Kalkış noktalarımızdan hareket ile Tekirdağ - Keşan üzerinden Kuzey Ege Turlarımızın en keyiflilerinden biri olan Ege Güzelleri Gökçeada & Bozcaada & Assos Yüzme Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün | Gökçeada, Zeytinli köy, Aydıncık Plajı, Çanakkale

Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve Gökçeada’ya geçiş. Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinli Köy ve Ada Merkezi göreceğimiz yerler arasındadır. Gezilerimiz sonrası Aydıncık sahiline gidip (adanın en güzel plajı) denize giriyoruz (Mevsim ve iklim şartlarına göre uygun olduğu takdirde bölgedeki çamur banyolarında misafirlerimiz günün tadını çıkarabilirler) .Rehberimizin belirleyeceği saat de Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş otelimize varış dinlenme için serbest zaman. 

3. Gün | Bozcaada, Türk ve Rum Mahallesi, Ayazma Plajı, İstanbul

Sabah saatlerinde Geyikli iskelesine varış. Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımızı takiben  ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu. Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikâyenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler. Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz, Ayazma Plajına, dileyen misafirlerimiz Akvaryum Koyuna, dileyen misafirlerimiz Rüzgâr Güllerine gidebilir. Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir minibüs transferleri misafirlerimize aittir.) Rehberimizin belirleyeceği saat de feribot ile adadan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüz ile otelimize dönüş ve serbest zaman.

4. Gün | Kadırga Koyu, Assos, Behramkale

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış. Doğal Güzelliği ile ünlü bu güzel koyda yüzme ve güneşlenme için verilen serbest zaman da Ege denizinin berrak sularının tadını çıkarabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saat de anlatımlar eşliğinde Assos’a hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz extra olarak Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler. Serbest zaman sonrası Çanakkale üzerinden İstanbul’a dönüş yolculuğumuz için hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

 • Dezenfekte Edilmiş Araçlar İle Gidiş & Dönüş Ulaşım
 • Her Misafirimize 2 Adet Maske, 2 Çift Eldiven, Dezenfektan 
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Dezenfekte Edilmiş Aşkın Otel, Boğaz Otel vb. Otelde 2 Gece OK. Konaklama
 • 1618 Nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Tur Ücretine Dâhil olanmayan hizmetler

 • Plaj, şezlong, şemsiye, kale, antik kent yeri gibi giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir. 
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri, akşam yemekleri
 • Kişisel ve extra harcamalar
 • Program dışı geziler

COVİD- 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

 • Gerçekleşecek olan her tur öncesinde kullanılacak olan araçlarımız dezenfekte edilecektir
 • Tüm misafirlerimize iki kişilik koltukta tek kişi oturma düzeni ile güvenli seyahat imkânı sağlanacaktır ( aile olarak seyahat edecek misafirlerimiz buna dâhil değildir).
 • Program süresince kullanılacak olan oteller Covid- 19 kapsamında önlemlere uyan çoğunluğu zincir oteller grubuna bağlı oteller olacaktır ( Hilton, Dedeman, Ramada, Leman vb.)
 • Araçlarımızın ön ve arka kapı bölümlerinde araca biniş ve inişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulunacaktır.
 • Tur esnasında kullanılacak olan restoran ve alışveriş mekânları Covid- 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır.
 • Tüm misafirlerimize maske, dezenfektan, eldiven dağıtılacaktır
 • Araç içerisinde görevli personel ve tüm misafirlerimizin maske kullanımı zorunludur
 • Tur başlangıcı itibari ile belirli aralıkla daha sık molalar verilecek olup araç havalandırması ve misafirlerimizin rahatlaması sağlanacaktır.
 • Rezervasyon esnasında Seyahat Uzmanımız ile birlikte HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama yapıldıktan sonra rezervasyonunuz onaylanacaktır.
 • Araç içerisinde daha sağlıklı seyahat sağlayabilmek adına sadece bardak su ikramı yapılacaktır.

 

Rezervasyon İptali , Değişiklik Ve Tur Programının Uygulanması

 

    Rezervasyon Detayları

 1. Kod alım işleminizi takiben 0216 545 545 0 nolu telefondan kupon kodlarınız ile rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. 
 2. Rezervasyon için sizlerden tura katılacak kişi veya kişilerin isim-soy isimleri, telefonları, TC, doğum tarihleri, biniş noktaları, fırsat kodları istenecektir. Hazır bulundurmanız gerekmektedir.
 3. Bilgilerinizin alınmasını takiben ödemeleriniz tamamlandıktan sonra rezervasyon işleminiz tamamlanacak olup mail olarak tarafınıza tur sözleşmeniz gönderilecektir.
 4. Tur kalkışınızdan bir gün önce tarafınıza sms olarak rehberinizin iletişim numarası ve kalkış noktaları ve saatleri paylaşılacaktır.

 

Önemli Not

 • Rezervasyonu yaptırılan kişi ve kişiler için verilen bilgilerin eksik veya hatalı olmasından Flextatil sorumlu tutulamaz.
 • Araçlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Tur hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -21-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 28 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram, Resmi tatil, Festival dönemi ve Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. İptal edilen rezervasyonların iadesi yedi(7) iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2 gün önce, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergâhında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 

  2-3 Kişilik Odada KişBaşı 

  Tek Kişi    

  0-6 yaş  

  0-6 yaş koltuk alırsa  

  7-12 yaş

30,31 Temmuz Hareket  

      529,90 TL

699,90 TL

  0,00 TL 

     329,90 TL

  449,90 TL


TUR GENEL TANIMI

EGE GÜZELLERİ GÖKÇEADA & BOZCAADA & ASSOS YÜZME TURU
Gezilecek Yerler:

GÖKÇEADA, BOZCAADA, ASSOS, EN TEMİZ KOYLARDA YÜZME KEYFİ

Geceleme: 3 GECE 4 GÜN
Konaklama: ODA KAHVALTI
529.90 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 850 303 88 28

+90 530 373 88 28

info@tatilhayalin.com

 
© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp