İYON ADALARI TURU 5 GECE 6 GÜN

İYON ADALARI TURU

Arkadaşlarınızla Paylaşın

1. Gün: İSTANBUL-PARGA

21:00:Kadıköy Salıpazarı Önü 

21:30:Mecidiyeköy Polat Holding Önü 
22.00:Bakırköy Ömür Plaza 

Önünden hareket ile yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir) Tekirdağ, Keşan üzerinden yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından İpsala sınır kapısına varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek, Alexandropoulis (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Xanthi (İskeçe), Kavala ve Selanik üzerinden Parga’ya yol alıyoruz.


2.GÜN: 
PARGA

Kavala, Selanik ve Yanya yakınlarında vereceğimiz molalarla birlikte yol alacağımız Yunan otobanında onlarca tünelin içinden geçerek, öğlen saatlerinde Parga’ya varışımıza müteakip, yürüyüş ile Parga’yı geziyoruz. Türk Pazarı sokağı, Venedik Kalesi, ardından geleneksel Parga evleri arasından dar sokaklardan,çarşı içinden panoramik yürüyüş yapıp Parga meydanına varıyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Parga’daki otelimizde.


3.GÜN: 
PARGA-PAXOS / ANTIPAXOS ADALARI

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Paxos / Antipaxos Adaları Tekne turuna katılabilirler. (50.-€) Saat 09:30’da otelimizden ayrılıyor ve limana hareket ediyoruz. Tekne turumuz saat 10.00’da başlıyor. İlk etapta yaklaşık bir buçuk saatlik yolculuk ardından yüzme molası veriyoruz. Jet sosyetenin de botlarıyla yüzmek için yakınlarında durduğu, turkuaz renkli bu müthiş, nadide ve büyüleyici plaj molasından sonra yolculuğumuz Antipaxos adasının batısını, sadece denizden görülebilen, dik kayalıkları, gizemli mağaraları dalgaların oluşturduğu enteresan şekilleri görerek devam ediyor. Turkuaz renkli berrak deniz suyunda gizemli mağarada yarım saatlik yüzme molası veriyoruz. Sonrasında kısa bir yolculukla Paxos adasının merkezine Gaios’a geçiyoruz. Burada vereceğimiz iki buçuk saatlik serbest zamanda, hem öğlen yemeği yiyebilir hem de adanın merkezindeki plajlarda yüzmeye devam edebilirsiniz. Serbest zaman ardından tekneyle yaklaşık iki saatlik bir yolculukla Parga’ya unutulmaz hatıralarla geri dönüyoruz. Geeceleme Parga’daki otelimizde. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Canlı Yunan müziği ve Sirtaki eşliğinde Taverna gecesine katılabilirler. (45.-€ Fix Menü-2 İçki/İçecek dahil) Geceleme Parga’daki otelimizde.

4.GÜN: PARGA-LEFKA /KEFALONIA/ITHACA/MEGANISI/SKORPIOS ADALARI

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Lefka & Kefalonia Adaları (7 Adalar) Tekne turuna katılabilirler. (99.-€) Bu turda, gemi ile İyon denizinin en ünlü adalarından Lefka’daki Egremni Plajı, hiç kuşkusuz Avrupa’nın en ünlü plajları arasında yer alan Porto Katsiki plajı, hayatınız boyunca unutamayacağınız, İyonyanın pırlantası olarak tabir edilen Kefalonia adasında Fiskardo’da öğlen yemeği ve yüzme molası. Meganisi adasında Papanikolis mağarasında fotoğraf molası, Skorpios adasında yüzme molası , Scorpidi, Sparti, ve Madouri adalarına panoramik olarak görüp akşam Parga’ya otelimize dönüyoruz. Geceleme Parga’daki otelimizde.

5.GÜN: PARGA- KSAMIL ( ARNAVUTLUK)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Ksamil (Arnavutluk) -Plaj Turu’na katılabilirler. (75.-€) Bu turda, gemi ile İyon denizinde Yunanistan sınırının hemen ardındaki Arnavutluk’daki Ksamil bölgesine gidiyor ve tam gün Tre Ishujt plajında kristal denizin ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Akşam Parga’ya otelimize dönüyoruz. Geceleme Parga’daki otelimizde.

6.GÜN: PARGA - KORFU

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Korfu Adası Turu’na katılabilirler. (75.-€) Bu turda, gemi ile İyon denizinin incisi Korfu adasına geçiyoruz. Tarihi Fransız ve Venedik mimarisinden oluşan bu şirin kasabada, Saint Spridon, Patron Saint Kiliselerini, Theotaki meydanını ve burada bulunan Venedik Kalesi’ni, görüyoruz. Şehir merkezinde vereceğimizkısa serbest zamanda tarihi sokaklarda bulunan seçkin mağazalardan el yapımı hediyelik eşya alabilir veya ünlü Liston meydanındaki kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ardından adanın en popüler plaj kulüplerinden biri Nagual Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanarak hoşça vakit geçiriyoruz. Rehberimizin bildireceği saatte gemi ile dönüş. Geceleme Parga otelimizde.

7.GÜN: PARGA - KAVALA - İSTANBUL

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından Kavala’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık altı saatlik yolculuk ardından Kavala’ya varış. Kavala panoramik şehir turu; İmarethane, Su Kemerleri, Kavala Kalesi, Belediye Binası, Kavala çarşısı, Kordon (otobüsten panoramik olarak) görülecek yerler arasındadır. Öğlen yemeği molasında Yunanistan’ın meşhur deniz ürünleri ve mezelerinin tadına bakma fırsatı bulacağız. Şehri tanıma ve yemek için verilecek serbest sonrası İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile.

 
 

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks araçlarla ulaşım.
  • Seçilen tesiste 4 gece oda-kahvaltı konaklama.
  • Türkçe Rehberlik hizmeti.
  • TURSAB Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurtdışı çıkış harcı
  • Seyahat & Sağlık Sigortası 
  • Ekstra Turlar
  • Tüm öğlen ve akşam yemekleri
  • Kişisel Harcamalar

 

TUR GENEL TANIMI

İYON ADALARI TURU
Gezilecek Yerler:

İYON ADALARI

Geceleme: 5 GECE 6 GÜN
Konaklama: ODA KAHVALTI
295.00 €'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 850 303 88 28

+90 530 373 88 28

info@tatilhayalin.com

 
© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp