HALKİDİKİ TASOS TURU

Yunanistan Halkıdıki 4 Gece konaklama..

Arkadaşlarınızla Paylaşın

 

 

1.Gün: İSTANBUL-SELANİK (GECE YOLCULUĞU) 

21:00:Kadıköy Tepe Natulis avm Yanı İs park, 

21:20:Mecidiyeköy Polat Holding Önü, 

22:00:İncirli Ömür Plaza, 

Önünden misafirlerimizin alınması ve Tekirdağ, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına hareket ile turumuz başlıyor. Sınır geçişinde Gümrük / Passaport işlemlerini takiben Alexandropouli (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine) ve Xanthi (İskeçe) üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

2.Gün : SELANİK-HALKİDİKİ

Sabah Halkidiki’nin merkezi sayılan Kassandra kasabasının turistik yerleşim yeri Afytos’a varış. Çok kısa panoramik yürüyüş sonrası kahvaltı ve kahve keyfi için serbest zaman. Saat 14.00’de aracımız ile otelimizin bulunduğu Mendi bölgesine gidiyor odalarımıza yerleşiyor, otelimizin özel plajında deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra ücret ödeyerek birbirinden güzel ve seçkin tavernaların bulunduğu Afytos servisinden faydalanabilir. (15.-€) Geceleme Halkidiki, Mendi bölgesindeki otelimizde.

 

3.Gün : HALKİDİKİ

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, otelimizin özel plajında deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek Tam Gün Öğlen Yemekli Büyük Halkidiki tekne turuna katılabilirler. (75.-€) Bu turumuzda Halkidiki’nin birbirinden güzel koylarını görerek kristal sularda yüzme imkanı bulacağız. Akşam otelimize dönüş. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra ücret ödeyerek birbirinden güzel ve seçkin tavernaların, mağzaların, marketlerin bulunduğu Kallithea servisinden faydalanabilir. (15.-€) Geceleme Halkidiki, Mendi bölgesindeki otelimizde.

 

4.Gün : HALKİDİKİ

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek Halkidiki’nin en gözde ve lüks plaj tesisi Cabana Beach turuna katılabilir burada tam gün deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirler. (Şezlong-Şemsiye-Kahve dahil!) (50.-€) Akşam saat 18.00’de buradan otelimize hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra ücret ödeyerek birbirinden güzel ve seçkin tavernaların bulunduğu Afytos servisinden faydalanabilir. (15.-€) Geceleme Halkidiki, Mendi bölgesindeki otelimizde.

 

5.Gün : HALKİDİKİ

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek 11.00 gidiş - 17.00 dönüş olarak Possidi Cape (Possidi Burnu) servisinden faydalanabilirler. (15.€)  Dileyen misafirlerimiz Akşam düzenlenecek Panoramik Selanik Şaheserleri ve canlı müzikli, eğlenceli Taverna & Sirtaki turuna katılabilirler. (50-€ / Fix Menü – Limitli İçki))  Geceleme Halkidiki, Mendi bölgesindeki otelimizde.

 

6.Gün : HALKİDİKİ-THASSOS ADASI-İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası saat 08.00’de Keramoti’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik keyifli bir yolculuk ardından Keramoti’ye varış. Keramoti’de 17.15’e kadar serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Thassos Adası turuna katılabilirler.  (25.-€) Bu turumuzda ilk durağımız Thassos adasının en bakir köyü ve en kutsal yerleşim birimi olan Panagia köyü. Burada geleneksel yunan köy evleri arasından yürüyerek Panagia Kilisesini gördükten sonra zeytini ile ünlü bölgede geleneksel zeytin yağı fabrika ve müzesini ziyaret edip, köyde vereceğimiz molada dileyenler köy meydanındaki kahvehanede kahvelerini yudumlayabilir, dileyenler adanın en meşhur tavernasında (Kuzu/Oğlak/Kokoreç) lezzetleri deneyebilirler. Ardından panoramik olarak Limenas bölgesini görerek Limenas - La Scala Beach’e geçiyor ve burada deniz, kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. (Ücretsiz şezlong ve şemsiye imkânından faydalanmak için en az bir hafif içecek satın almak gerekiyor!) Saat 16.00’da hareket ederek 16.30 Feribotu ile Keramoti’ye geçip, Kavala Kurabiye fabrikasında kısa bir mola verdikten sonra yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculukla Kipi sınır kapısına geliyoruz. Pasaport gümrük ve Free shop alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek İpsala Türk Sınır Kapısında yapacağımız pasaport ve gümrük işlemleri sonrası İpsala, Keşan, Tekirdağ yolunu takip ederek İstanbul’a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz.

 

 Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks araçlarla ulaşım.
 • 4* Hotel’lerde 4 gece oda-kahvaltı konaklama.
 • Panoramik Afytos turu
 • Türkçe Rehberlik hizmeti
 • TURSAB Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti (120 €)
 • Yurtdışı çıkış harcı 50 TL
 • Seyahat & Sağlık Sigortası 
 • Ekstra Turlar
 • Tüm öğlen ve akşam yemekleri
 • Kişisel Harcamalar

 

 

 

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ

AVANTAJLI PAKET (%15 İNDİRİM) > CABANA BEACH+BÜYÜK HALKİDİKİ TEKNE+SELANİK & TAVERNA+THASSOS ADASI TURU 215.€ yerine 180 Euro dur

Avantajlı ekstra tur paketleri sadece Tüm Exstra Tur Paketi satın almalarda geçerlidir.

 

 

 

Halkidiki’ye erken saatlerde varmamıza karşın yukarıda belirtilen kural gereği odalara hemen yerleşememekteyiz. Bu nedenle Halkidiki tatilinden maksimum seviyede faydalanabilmeniz adına, plaj çantalarınızı pratik bir şekilde kullanabileceğiniz doğrultuda düzenlemenizi tavsiye ederiz.

Programımızda belirtilen plajlarda üst değiştirme imkânı bulunmaktadır.

* Uluslararası kurallar gereği otel girişleri 14:00'den sonra, otel çıkışları 12:00’den önce olmaktadır.

* Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde ve/veya programda bildirilen mekân isimlerinde değişiklik yapabilir.

* Bu tur için geçerli bir Schengen vizesi gerekmektedir.

* Pasaportunda K.K.T.C damgası olanlar ve 10 yıldan eski pasaport sahipleri Yunanistan’a giriş yapamazlar.


TUR GENEL TANIMI

Yunanistan Halkıdıki 4 Gece konaklama..
Gezilecek Yerler:

Selanik, halkıdıki,

Geceleme: 4 GECE 5 GÜN
Konaklama: ODA KAHVALTI
270.00 €'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 850 303 88 28

+90 530 373 88 28

info@tatilhayalin.com

 
© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp